Oidentifierad konstnär 1700-tal

196713

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Centraleuropa, 1700-tal, Jungfru Marie kröning, olja på duk, 44x36

Krackelringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
855107
855058
854825
1 900
854690
850
851708

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.