Snedklaffssekretär 1700-tal England

196705

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, England, mahognyfaner, mässingsbeslag, skrivyta i läder, höjd 104, 99x50, djup utfälld 85 cm; nyckel finns

Fanerskador, skador

Rum 15

Budhistorik (8 bud)
854759
852455
854758
852455
1 700
852454

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.