Lennart Rodhe färglitografi

196700

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, och daterad 1981, 35/250, färglitografi, 46x65 cm

Fack 9

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (11 bud)
855171
855165
750
855162
700
855157
650
855153
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.