Enrico Baj färglitografi

196697

BAJ, Enrico (1924-2003):litografisk affisch, signerad Baj dat 28/10 -76, med dedikationen "To Agneta", 85x50 cm

Fäckar och märken, med dedikation

Rum 11

Enrico Baj färglitografi
Budhistorik (13 bud)
855146
850
855133
855141
750
855133
700
855132
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.