Hugo Zuhr oljemålning

196692

ZUHR, Hugo (1895-1971): Kustlandskap, monogramsignerad HZ, otydligt dedicerad "Till Mor o...," olja på duk, 27,5x41,5 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Hugo Zuhr oljemålning
Budhistorik (8 bud)
854498
950
854885
900
854498
650
854884
600
854498
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.