Endis Bergström oljemålning

196691

BERGSTRÖM, Endis (1866-1950): Lunds Domkyrka sedd från Lundagård, signerad Endis B., olja på duk, 64x50 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Endis Bergström oljemålning
Budhistorik (3 bud)

855085
854895
850855

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.