Ulf Malmgren fotografi

196690

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (4) ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Early Afternoon at Oudezijds Voorburgwal", "A Window in Lange Niesel" "Chat at bedside/ småprat på min sängkant", "Mi palomita mexicana", signerade och daterade 1994, fotomontage, rammått 66x55 - 102x120 cm

Glasskador

Konst, Fotografi

Rum 11

Ulf Malmgren fotografi

Budhistorik (1 bud)

850952
2013-07-23 20:55:43

2013-07-30 kl 21:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.