Kakelplata Kina

196689

KAKELPLATTA, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålad dekor, 24 x 32 cm; nagg

Diverse, Orientaliskt

Monter 1

Kakelplata Kina

Budhistorik (3 bud)

852493
850924
850548

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.