Bensindunk i koppar

196678

BENSINKANNA, koppar, tidigt 1900-tal, 10 liter, nivåvisare, höjd 50 cm

Bucklor, slitage

Diverse

Rum 5

Bensindunk i koppar

Budhistorik (21 bud)
855034
1 600
855016
854493
1 400
854481
1 300
854492

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.