Theresia Sandström oljemålning

196673

SANDSTRÖM, Theresia, (1893-1981): Disigt kustlandskap med segelbåt, signerad och daterad Th Sandström 1917, olja på duk, 33x40 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Budhistorik (2 bud)

855007
853794

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.