Ejnar Kohlman oljemålning

196670

KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Ejnar Kohlman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

852549
600
852547

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.