Byrå 1700-tal

196662

BYRÅ, 1700-tal, almfanér, mässingsbeslag, skiva med intarsiadekor, 3 lådor, utdragbar skrivskiva, höjd 76, 109x70 cm nycklar finns

Senare lås, fanerskador, sanolikt senare ben

Rum 2

Byrå 1700-tal

Budhistorik (27 bud)
855098
6 000
855097
5 800
855067
5 600
855096
5 600
855067
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.