Fällbord alrotsfaner

196659

FÄLLBORD, alrotsfaner, 1800-tal, höjd 72, 89x89 cm

Rum 15

Fällbord alrotsfaner

Budhistorik (17 bud)
854877
3 400
855106
3 200
854877
854864
2 800
854864
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.