Yrjö Edelmann litografi

196657

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper, signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladmått 82x61 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (13 bud)
854935
854953
854935
854943
950
854935
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.