Yrjö Edelmann litografier

196654

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Paket och Papper, signerade Y Edelmann, ea, färglitografier, bladstorlek 82x61 cm vardera; oramad

Smärre skador

Rum 9

Yrjö Edelmann litografier

Budhistorik (17 bud)
855723
1 800
855720
1 700
855719
1 600
855713
855578
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.