Algot Ringström akvarell

196650

RINGSTRÖM, Algot (1876-1956):Motiv från söder, signerad och daterad Algot V Ringström 1910, akvarell, 23x28 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 8

Algot Ringström akvarell

Budhistorik (3 bud)

853359
853029
853015

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.