Carl Elmberg skulptur

196649

ELMBERG, Carl (1889-1955): Skulptur av pojke med mössa, signerad och daterad C. Elmberg 1940, cement, höjd 84 cm

Konst, Skulptur

Rum 9

Carl Elmberg skulptur

Budhistorik (1 bud)

850271
2013-07-22 18:51:10

2013-07-28 kl 20:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.