Christian Holstad färglitografi

196646

HOLSTAD, Christian (USA, född 1972): Utan titel, signerad och numrerad i blyerts, 53/150, färglitografi, 18,5x12,5 cm

PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)

Monter 30

Budhistorik (3 bud)

853788
853230
850617

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.