Ring med rosenstenar

196643

RING, låghaltigt guld och silver, rosenstenar, 1800-tal, ringstorlek ca 18 mm

Ringskena med synlig lagning

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring med rosenstenar

Budhistorik (14 bud)
854041
2 800
854038
2 600
854033
2 400
853842
852711

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.