Mona Morales-Schildt vas

196636

VAS, Mona Morales-Schildt, Kosta, signerad SS 5279, höjd 17 cm

Mynningsnagg, mindre nagg

Glas, Konstglas

Monter 30

Mona Morales-Schildt vas

Budhistorik (7 bud)
853849
600
850010
550
850010
500
853117
450
850010

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.