Anna Kristensen oljemålning

196633

KRISTENSEN, Anna (född 1956): Flicka med ballong, signerad och daterad A. Kristensen 98 a tergo, 120x90 cm
Broschyr samt artikel om konstnären medföljer

Konst, Måleri

Rum 13

Anna Kristensen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
853580
853041
850388
850142
849890
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.