Ola Billgren

196632

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med skulptur, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm

Fack 6

Ola Billgren
Budhistorik (30 bud)
853988
853985
2 800
853973
2 600
853968
2 400
853964

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.