Ola Billgren

196631

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med kvinnoansikte, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm

Fack 6

Ola Billgren

Budhistorik (33 bud)
854157
3 200
854156
854153
2 800
854151
2 600
854148
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.