Ola Billgren

196630

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med figur, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm

Fack 9

Ola Billgren
Budhistorik (1 bud)

853268
2013-07-27 13:38:39

2013-07-28 kl 20:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.