Ola Billgren

196629

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med ansikte, signerad och daterad Ola Billgren -79, 29/200, färglitografi, 63x50 cm

Fack 18

Ola Billgren

Budhistorik (11 bud)
854113
854112
750
854106
700
854104
650
854078
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.