Carl Fagerberg gips

196628

FAGERBERG, Carl (1878-1948): Lodjur med unge, signerad och daterad Carl Fagerberg 1911, gips, längd 92 cm, höjd 60 cm

Smärre nagg

Konst, Skulptur

Rum 14

Carl Fagerberg gips

Budhistorik (3 bud)

851705
851112
750
850600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.