Pinnstolar 1 par

196611

PINNSTOLAR, 1 par, omkring 1900, mönsterpräglad sits

Skador, slitage, smärre torrsprickor, senare kompletterade skruvar

Rum 13

Pinnstolar 1 par

Budhistorik (7 bud)
853896
550
853588
500
853895
500
853588
450
853536

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.