Leksaker

196609

LEKSAKER, 1900-talets första hälft, bestående av köksredskap i form av plättjärn, kaffekanna i koppar, strykjärn och vattenkanna samt två mjukdjur föreställande hundar varav en i form av en handdocka från Kersa, Tjeckoslovakien

Mjukdjuren med smärre skador och missfärgningar

Leksaker, Diverse

Monter 29

Leksaker

Budhistorik (4 bud)

854086
450
853032
850486
849961

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.