Giovanni Gallo akvarell

196606

GALLO, Giovanni (Italien 1900-tal): "Pompei La Primavera", signerad Giovanni Gallo, 1951, akvarell, 7,5x14,5 cm

Konst, Måleri

Monter 29

Giovanni Gallo akvarell

Budhistorik (15 bud)
850479
950
850473
900
850478
900
850473
850
850476

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.