Kinesiskt porslin

196600

PARTI PORSLIN, 8 delar, porslin, vas, urna med lock, skålar och koppar, höjd 4-25 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Kinesiskt porslin

Budhistorik (7 bud)
851749
600
850881
550
851639
500
850881
450
851637

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.