Martin Åberg oljemålning

196596

ÅBERG, Martin (1888-1946): Landskapsmotiv, signerad och daterad Martin Åberg 27, olja på duk uppfäst på pannå, 32x43 cm

Ett smärre dukhål

Konst, Måleri

Rum 1

Martin Åberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

850497
2013-07-22 23:18:44

2013-07-27 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.