Johnny Millar

196592

MILLAR, Johnny (1855-1939): Kustlandskap, signerad Johnny Millar, otydligt daterad, olja på duk, 40x60 cm

Konst

Fack 13

Johnny Millar

Budhistorik (5 bud)
850629
450
850552
850628
850552
850492

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.