Spegellampetter i gustaviansk stil 1 par

196591

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllda, för 2 st ljus, höjd 68 cm

Krön med skador

Speglar, Belysning

Rum 13

Budhistorik (14 bud)
853585
2 800
853582
2 600
853582
2 400
852053
852053
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.