Byrå med intarsia

196590

BYRÅ, 1800-tal, barock stil, dekor i intarsia, med mässingsbeslag, höjd 93, 107x61 cm, nycklar finns

Renoverad och kompletterad, torrsprickor och fanérskador

Rum 15

Byrå med intarsia

Budhistorik (19 bud)
853395
2 800
853394
2 600
853394
851448
851448
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.