Nils Landzelius oljemålning

196589

LANDZELIUS, Nils, Karolin till häst, signerad Nils Landzelius, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Nils Landzelius oljemålning

Budhistorik (6 bud)
852937
850340
750
849069
700
849065
600
849063
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.