Karl Örbo oljemålning

196585

ÖRBO, Karl (1890-1958): Flickporträtt, signerad K. Örbo, olja på duk, 42x39 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (5 bud)
853433
853432
750
850154
849971
849236

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.