Wäinö Aaltonen oljemålning

196577

AALTONEN, Wäinö (1894-1966): "Kommen till mig", signerad v. Aaltonen, olja på duk, 27x35 cm
PROVENIENS: gåva från konstnären

Konst, Måleri

Fack 2

Wäinö Aaltonen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
853400
850
853246
853399
853246
500
853398
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.