Gunnel Plankenhorn oljemålning

196563

PLANKENHORN, Gunnel (samtida): Duva, signerad och daterad Gunnel Plankenhorn, olja på duk, 100x85 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (18 bud)
854095
1 300
854093
854080
854058
854079
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.