Axel Olson litografi

196562

OLSON, Axel (1899-1986): Hamnbild, stämpelsignerad Axel Olson, 247/260, litografi, 48x43 cm

Fack 15

Axel Olson litografi
Budhistorik (2 bud)

853707
853699

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.