Diadem

196541

DIADEM, 2 st, silver resp vax, 1900-talets första hälft, i form av blommor och blad

Smärre skador och lösa delar

Diverse, Guld/Smycken

Kundcenter

Diadem

Budhistorik (13 bud)
850696
850695
950
850693
900
850692
850
850691

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.