Teskedar silver

196540

TESKEDAR, 12 st, silver, stämplade Hallbergs, 1940/50-tal, vikt ca 222 g

Silver

Monter 30

Teskedar silver

Budhistorik (9 bud)
852426
950
851947
900
852425
850
851947
851881
650

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.