Piedestal Capodimonte

196538

PIEDESTAL, med ytterfoder, porslin, 1900-tal, Capodimonte, Italien, totalhöjd 94 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Rum 2

Piedestal Capodimonte

Budhistorik (10 bud)
853441
853247
853440
1 900
853247
950
852932
900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.