Gösta Ydström oljemålning

196537

YDSTRÖM, Gösta (1861-1952): solnedgång, signerad och daterad Gösta Ydström 1915, olja på duk, 34x88,5 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Gösta Ydström oljemålning

Budhistorik

2013-07-27 kl 22:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.