Figuringrupp brons

196536

SKULPTUR, 1900-tal, förtennad brons i form av två galopperande ryttare, signerad Chalon, längd 40, höjd 31 cm

Smärre skador

Konst, Skulptur

Rum 7

Figuringrupp brons

Budhistorik (5 bud)
853236
5 000
852085
1 300
851142
849394
849356

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.