Ewert Karlsson färglitografi

196530

KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): "Skyddsnätet," signerad och daterad EWK 94 samt numrerad HC3, färglitografi, 51x42 cm

Fack 3

Ewert Karlsson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

850929
853591
850929

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.