Stellan Mörner färglitografi

196529

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Teater," signerad och numrerad Mörner HC XXVII/XL samt blindstämplad Galerie Börjeson Malmö, färglitografi, 33x41 cm

Fack 9

Stellan Mörner färglitografi
Budhistorik (6 bud)
853506
550
853375
500
850369
450
850366
849056

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.