Madeleine Pyk färglitografi

196527

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, 87/200, signerad och numrerad M Pyk 171/495 samt blindstämplad WWF, färglitografi, 40x40

Fack 1

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (23 bud)
853521
853520
3 800
853516
3 600
853513
3 400
853513
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.