Spegelram gustaviansk

196523

SPEGELRAM, gustaviansk, senare förgylld, 42x36 cm

Skador, senare glas

Speglar

Rum 13

Spegelram gustaviansk

Budhistorik (22 bud)
853278
1 700
851946
1 600
851893
851893
1 400
851945
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.