Silver

196513

PARTI SILVER, 37 delar, bl a mockaskedar GAB 1940-tal, pokal, bestick och servettringar, total vikt ca 815 g

Gåvogravyrer, slitage

Silver

Monter 28

Silver

Budhistorik (4 bud)

851374
2 400
850873
849341
848799

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.