Skrin 1800-tal

196509

SKRIN, ek, 1800-tal, Sverige, sannolikt Västergötland, skuren trä dekor, höjd 19, 35x31 cm, nyckel finns

Slitage

Diverse

Rum 13

Skrin 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
852733
850
851853
851853
650
852043
600
851853
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.